Proč vybrat značkový, kvalitní slunečník?

Detail nohy luxusního slunečníku Rio

Při výběru slunečníku spousta lidí považuje cenu jako nejdůležitější kritérium výběru. Nízká cena se ale často odvíjí od nízké kvality a často se tak stává, že je po krátké době nutné koupit slunečník nový. Často se po této první zkušenosti s nekvalitním slunečníkem zákazníci rozhodnou pro kvalitu a dlouhou životnost. 

Nekvalitní, levné slunečníky jsou ošizeny na materiálech, a proto hrozí rezivění konstrukce, její zlomení při mírném větru, vyblednutí, proděravění nebo plíseň potahu.

Kvalitní slunečník je nutností obzvlášť při častějším používání v restauracích, kavárnách apod., kde jsou slunečníky používány za každého počasí a vystaveny nedbalému zacházení.

Díky vysoké kvalitě a dlouhé životnosti se náklady na pořízení slunečníku opravdu vyplatí. Užijete si odpočinek pod slunečníkem bez starostí a naplno.

Podívejte se na naši nabídku slunečníků (odkaz) nebo na náš nejoblíbenější slunečník Florida, který je teleskopický a při zavírání slunečníku se celá jeho horní část posouvá nahoru a díky tomu není nutné odklízet nábytek kolem.

Níže je přehled slunečníků, které najdete na našem e-shopu.